o nas  jak działamy  najbliższa sesja  nabór  kadra  faq 
 Formularz zgłoszeniowy  Nabór
Imię: Nazwisko:
Adres:
Telefon(y): e-mail:
Data urodzenia:

Skąd się dowiedziałeś o ChSTR?
Dlaczego chcesz zostać naszym studentem?
Jakie są Twoje wcześniejsze doświadczenia z teatrem?

 • Termin

  Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem nauki w Chrześcijańskim Studium Teatru Ruchu zawiadamiamy, że sesja otwierająca rok 2020/2021 odbędzie się w niedzielę 15 listopada 2020 roku w Wiśle Jaworniku (bezpośrednio przed sesją jesienną ChSTR, która będzie miała miejsce od 16 do 22 listopada). Temat roku: TANIEC W TEATRZE – TEATR W TAŃCU. Nie jest wymagane doświadczenie taneczne. Osoby zainteresowane rozpoczęciem nauki w ChSTR w roku 2020/2021 prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 15 października br.

 • Kogo przyjmujemy

  O przyjęcie do szkoły może się starać każdy kto ukończył 16 lat. Udział w sesji otwierającej jest warunkiem przyjęcia do szkoły. Osoby poniżej 18 roku życia w dniu sesji otwierającej powinny przedłożyć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na udział w szkoleniu.

 • Jak wygląda sesja otwierająca

  Sesja otwierająca trwa jedno popołudnie i ma miejsce jesienią bezpośrednio przed pierwszą sesją szkoleniową. W czasie sesji, osoby starające się o przyjęcie do szkoły biorą udział we wspólnych zajęciach prowadzonych przez dyrektora artystycznego ChSTR. Jest to czas na wzajemne poznanie się, ogólne zbadanie predyspozycji kandydatów, jak i zadawanie pytań i wyjaśnianie wątpliwości.

 • Jak się przygotować

  Należy przyjechać w miarę wypoczętym i pozytywnie nastawionym do ciężkiej pracy. Poza tym istnieje możliwość zaprezentowania krótkiego (1 minuta) pokazu solowego. Może to być piosenka, recytacja tekstu, pantomima, taniec lub cokolwiek innego. Coś, co lubisz i umiesz robić dobrze. Pokaz solowy jest nieobowiązkowy, ale bardzo mile widziany. Można zdobyć dodatkowe punkty. :)

  Przyjeżdżając na sesję zabierz buty o miękkiej podeszwie, wygodny strój do ćwiczeń, najlepiej przylegający do ciała. Prosimy nie zabierać zbyt dużych, luźnych ubrań, spod których nie widać poruszającego się ciała.